تمامی مطالب، تصاویر و … بطور اختصاصی توسط تیم پرشین اپل تک تهیه شده است. ما سعی کرده ایم تمام مطالب آموزشی همراه با نکات کاربردی و تصاویر فوق العاده با کیفیت تهیه شود که شما برای انجام آن کوچکترین مشکلی نداشته باشید. در هر صورت اگر در مورد هر بخش از سایت با مشکل برخورد کرده اید یا سوالی داشتید، کافی است در انتهای هر قسمت آن را برای ما ارسال کرده تا بررسی شود.
این مجموعه برای شما تهیه شده است، اگر پیشنهاد یا انتقادی دارید حتما در بخش تماس با ما آن را برای ما ارسال کنید.

پرشین اپل تک با هدف آشنایی بیشتر مردم ایران با محصولات اپل ایجاد شده است. یکی از بزرگترین مشکلاتی که در ایران در ارتباط با محصولات اپل وجود دارد، عدم آگاهی و آموزش های لازم در ارتباط با آن می باشد. پرشین اپل پس از سال ها تجربه فروش آنلاین محصولات اپل به صورت تخصصی، این خلع را درک کرده و برای رفع آن پرشین اپل تک را در راستای خدمتی دیگر به مردم ایران و به ویژه طرفداران و کاربران اپل راه اندازی کرده است.

پرشین اپل تک با به کارگیری کارشناسان متخصص اپل، جدیدترین اخبار و مقالات تخصصی اپل را در اختیار کاربران قرار می دهد. در این رسانه آنلاین سعی شده تمامی آموزش های مختلف اپل شامل آموزش سیستم عامل ها و نرم افزارهای اپل و ترفندهای آنها، آموزش کار با تمامی محصولات اپل و … در سطوح مختلف از ابتدایی تا پیشرفته ارائه شود. همچنین تمامی محصولات اپل به صورت تخصصی بررسی شده و شما می توانید با مشخصات، ویژگی ها و کاربردهای آنها آشنا شوید.

فراموش نکنید در دنیای پیشرفته امروز که سرعت و کیفیت حرف اول را می زند، در انجام پروژه های تخصصی و حرفه ای، کارشناسان متخصص از محصولات سخت افزاری و نرم افزاری اپل بهره می گیرند. تمامی دانستنی های اپل در پرشین اپل تک جمع آوری شده اند تا شما با بهره گیری از آنها بتوانید همگام با فناوری های مختلف روز دنیا به کیفیت، دقت و سرعت دست یابید.

هدف اصلی پرشین اپل از ایجاد این مجله آموزشی، خبری این است که جمله تکراری “کارکردن با محصولات اپل سخت است” و یا “محصولات اپل در ایران کارایی لازم را ندارند” کمتر شنیده شود و همگان بتوانند به راحتی با این محصولات کار کرده و از امکانات و زیبایی های آنها لذت و استفاده لازم را ببرند.