مک بوک پروی جدید با نوار لمسی اش راهی جدید برای ارتباط با برنامه ها در اختیار کاربران می گذارد.

مک بوک پروی جدید شفاف ترین و خوش رنگ ترین نمایشگر تاریخ اپل را به همراه دارد، حسگر اثر انگشت دارد و کیبوردی فوق العاده و ترک پدی مجهز به فورس تاچ دارد. سیستم صوتی هم دو برابر برد دارد. مک بوک پروی جدید قوی ترین مک بوک پروی تاریخ نیز هست و از پردازنده های چهار و دوهسته ای نسل ششم بهره برده و ۲/۳ برابر قدرتمندتر از نسل گذشته است. حافظه SSD فوق العاده سریع شده و دستگاه ۴ پورت تاندربلت ۳ دارد.

تاچ بار با اپلیکیشن هایی مثل Mail و Finder و Calendar و Numbers و GarageBand و Final Cut Pro X و… بهره می برد. برای مثال، تاچ بار در سافاری می تواند تب های بازتان را نشان داده و در Messages ایموجی های مورد علاقه تان را برایتان ظاهر کند. با استفاده از تاچ بار می توانید به راحتی و دقت تصاویر را ویرایش کرده و بین ویدیوهایتان بچرخید و کارتان را راحت تر از همیشه انجام دهید. فیل شیلر می گوید:

این هفته تولد ۲۵ سالگی اولین نوت بوک اپل است؛ در طول این سال ها هر نسل از نوت بوک های اپل خلافیت و امکانات جدیدی به همراه داشته اند و مک بوک کنونی هم بزرگترین جهش به آینده را به ارمغان آورده است. تاچ بار جدید و خارق العاده، حسگر اثر انگشت، صدای بهتر، حافظه بسیار سریع، و پورت تاندربلت ۳ در بدنه ای باریک تر و سبک تر از همیشه. مک بوک پروی جدید، پیشرفته ترین نوت بوک تاریخ است.

273768-1280

باریکی و سبکی | با بهبود خلاقیت های به کار رفته در مک بوک رتینا، مک بوک پروی جدید بدنه ای جدید داشته و در عین سبکی و باریکی، بدنه ای قدرتمند و مقاوم دارد. مک بوک پروی ۱۳ اینچی با تنها ۱۴/۹ میلی متر قطر، ۱۷ درصد باریک تر و ۲۳ درصد کم حجم تر از مک بوک پروی نسل قبل است و وزنی حدود نیم پوند (۲۵۰ گرم) سبک تر دارد. مک بوک پروی ۱۵ اینچی هم با ۱۵/۵ میلی متر قطر، ۱۴ درصد باریک تر از نسل گذشته شده و ۲۰ درصد کم حجم تر از نسل گذشته است و با ۴ پوند وزن (۲ کیلوگرم) حدود نیم پوند (۲۵۰ گرم) سبک تر از نسل پیشین است.

273762-1280

حسگر اثر انگشت | این حسگر در دکمه پاور کار گذاشته شده و راحتی و امنیت را به مک شما می آورد. این حسگر عزیز دل کاربران آیفون و آیپد است. با استفاده از اثر انگشت خود می توانید مک بوک پرو را باز کرده و با اپل پی خرید کنید.

273771-1280

شفافیت تصویر | بهترین نمایشگر تاریخ مک جزییاتی شفاف و زیبا ارائه می کند. این نمایشگر که تنها ۰/۸۸ میلی متر قطر دارد، ۵۰۰ نیت روشنایی دارد و ۶۷ درصد روشن تر از نسل گذشته است. کنتراست نیز تا ۶۷ درصد بهتر شده است. با تکنولوژی های به کار رفته برای بهبود مصرف از جمله پیکسل های درشت تر، نرخ جدید ریفرش تصویر و LED های کم مصرف تر، مصرف انرژی این نمایشگر تا ۳۰ درصد نسبت به نسل قبل کاهش یافته است.

273765-1280

قدرت | پردازنده، گرافیک، SSD، رم و طراحی سیستم خنک کننده مک بوک پروی جدید عملکردی خارق العاده را در بدنه ای کوچک تر به ارمغان می آورند. نسل ششم پردازنده دو هسته ای i5، پردازنده دو هسته ای i7 و پردازنده چهارهسته ای i7 اینتل عملکردی حرفه ای به همراه داشته و مصرفی بهبود یافته دارند. مدل ۱۵ اینچ از کارت گرافیک Radeon بهره برده و ۲/۳ برابر قدرتمندتر از نسل پیشین است. گرافیک مدل ۱۳ اینچی نیز ۲ برابر از مدل پیشین است. تمامی مدل های SSD های جدید و سریع تری داشته و از تاندربلت ۳ نیز بهره می برند. شارژ، انتقال اطلاعات و انواع اتصالات از طریق ۲ یا ۴ پورت روی دستگاه انجام می شوند.

273759-1280

مک بوک پروهای جدید همچنین:

  • ترک پد فورس تاچ بسیار بزرگتری دارند. ترک پد مدل ۱۳ اینچ ۴۶ درصد بزرگتر شده و مدل ۱۵ اینچ هم دو برابر شده است.
  • مجهز به نسل دوم کیبوردهای با مکانیزم پروانه ای شده اند.
  • بلندگوهای بسیار قوی تر و طبیعی تری دارند.
  • مجهز به macOS Sierra هستند و از تمام امکانات خارق العاده این سیستم عامل نهایت بهره را می برند.

قیمت مدل ۱۳ اینچی بدون تاچ بار ۱۴۹۹ دلار خواهد بود:

2.0 GHz dual-core Intel Core i5

8GB Ram

256 SSD Storage

مدل ۱۳ اینچی با تاچ بار ۱۷۹۹ دلار قیمت خواهد داشت:

Touch Bar and Touch ID

2.9 GHz dual-core Intel Core i5

8 GB Ram

256 SSD Storage

و مدل ۱۵ اینچی هم ۲۳۹۹ دلار قیمت گذاری شده است:

Touch Bar and Touch ID

2.6 GHz quad-core Intel Core i7

16 GB Ram

256 SSD Storage

 

به کانال تلگرام ما بپیوندید

شما میتوانید با عضویت در کانال تلگرام ما از آخرین اخبار، آموزش ها و تخفیف های فروشگاه باخبر باشید.

ورود به کانال تلگرام